VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ A DODACIE PODMIENKY

 

OBEJDNÁVANIE TOVARU

U súkromných osôb akceptujeme telefonické objednávky, objednávky zaslané elektronickou poštou, alebo písomne. Objednávky od lekárov, veterinárnych lekárov a spoločností (ďalej len objednávateľ), akceptujeme len po písomnej záväznej objednávke prostredníctvom elektronickej pošty spolu s uvedením všetkých fakturačných údajov (adresa, ICO, DIC, IC DPH). Poslaním objednávky súhlasí objednávateľ so všeobecnými  obchodnými a dodacími podmienkami.

 

PLATOBNÉ PODMIENKY

Pred doručením tovaru je vystavená faktúra so splatnosťou 10dní.  Pri nedodržaní splatnosti faktúry účtujeme penále vo výške 0,5% za každý deň omeškania faktúry.

Všetok zaslaný tovar ostáva majetkom spoločnosti All4vets spol. s r.o., až do uhradenia celej fakturovanej čiastky.

 

DODACIA DOBA

Naším cieľom je aby sme Vašu objednávku vybavili čo najrýchlejšie. Ak je objednaný tovar skladom, expedujeme ho najčastejšie do 2 pracovných dní. Ak tovar nie je na sklade dodacia doba je obvykle do 4 týždňov. Dodacie doby nie sú záväzné. Nedodržanie dodacej doby nie je dôvodom na zrušenie objednávky.

 

POŠTOVNÉ A BALNÉ.

Pri zásielkach do hodnoty 150€ bez DPH (4 100kč bez DPH - podľa aktuálneho menového kurzu) je poštovné a balné 6€ bez DPH (165kč bez DPH-podľa aktuálneho menového kurzu). Pri hodnote objednávky nad uvedené sumy, je poštovné a balné ZDARMA.

 

ZÁRUKA A SERVIS

Záruku na tovar poskytujeme v súlade so všeobecne záväznými záručnými podmienkami. Naši dodávatelia poskytujú záručný a pozáručný servis. Po záručnej dobe zaistíme opravu chybných výrobkov. Ku každému tovaru (pokiaľ si to povaha tovaru vyžaduje) je dodávaný návod na použitie vždy v anglickom jazyku od výrobcu. U niektorých tovarov je dodávaný aj slovenský, alebo český návod na použitie. Záručná doba je na všetky výrobky 12 mesiacov, pokiaľ nie je uvedené inak. 

 

REKLAMÁCIA

Poškodený, nefunkčný alebo chýbajúci tovar, ktorý nesúhlasí s objednávkou, je potrebné reklamovať do 3 dní od prevzatia zásielky. Spoločnosť All4vets spol. s r.o. nie je zodpovedná za škody vzniknuté neskorým dodaním alebo neodborným použitím, ev. použitím, ktoré nie je v súlade s návodom. V prípade že reklamácia je vyhodnotená ako neopodstatnená, budú objednávateľovi vyfakturované všetky reálne poštovné a balné náklady.  Pred odoslaním reklamovaného tovaru nás najprv kontaktujte prostredníctovm elektornickej pošty alebo telefonicky s presným popisom závady. Následne náš pracovníh s Vami dohodne spôsob doručenia tovaru ku nám.

 

STORNO OBJEDNÁVKY zo strany kupujúceho

V prípade stornovania objednávky je kupujúci povinný uhradiť predávajúcemu škodu vzniknutú týmto jednaním. Predávajúci uplatní právo na úhradu škody hlavne v prípade nákupu tovaru 'na objednávku', ktoré bolo nutné na želanie zákazníka zaobstarať alebo v prípade, že v súvislosti so zaistením tovaru prišlo už k vynaloženiu preukázateľných nákladov. Storno poplatok môže byť do výšky až 50% z celkovej ceny tovaru.

 

VRÁTENIE TOVARU

V mimoriadnych prípadoch akceptujeme vrátenie tovaru, ale len po predošlej písomnej dohode maximálne však do doby 7 dní od zakúpenia. Vrátený tovar musí byť v takom stave, aby ho bolo možné predať iným zákazníkom. Musí byť nepoškodený, v originálnom nepoškodenom obale. Poškodený tovar, tovar v poškodenom obale, ktorý javí známky používania a tovar ktorý je objednaný na záväznú objednávku sa nedá vrátiť. 

All4vets spol. s r.o.

Teplická 2246/111A
921 01 Piešťany
Slovak, English:
+421 907 145 915
English, German:
+421 915 974 046
info@all4vets.eu
made by All4vets